0533 763 88 60

Ürünlerimizi mağazamız üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz. Hemen SİPARİŞ VER.

Demet Tütsü


Tütsü şamanlar tarafından kötü ruhların uzaklaştırılması ve insan bedeninin k Tütsü geleneği çok eski dönemlere; Pagan ve Şaman inancına dayanmaktadır. Ege’nin kırlarından, ormanlarından toplanan çeşit çeşit bitki biraraya geldi, bu tütsü demetleri ortaya çıktı. Mevsiminde toplanan şifalı otlar tütsüsü ile evinizin enerjisini yükseltin, enerji temizliği yapın, nazarı uzaklaştırın. Mis gibi kokan bu tütsüler size kendinizi iyi hissettirecek.

Nasıl kullanılır?

Tütsü demetini kibrit ya da çakmak yardımı ile yakın ve tüm odalarınızda gezdirin. Bu işlem esnasında güzel düşüncelere, iyiliklere odaklanın. Doğal tütsüyü derince bir kap içerisinde de yakabilirsiniz. Geçmişin ruhunu ve kokusunu duymak için eskitme bakır ve pirinç kaselerimizden faydalanabilirsiniz…
Tütsüleme işlemi sonrası 5-10 dakika kadar camlar açılarak mekanın havalandırılması, kötü enerjinin uzaklaşmasına, kokunun dağılmasına izin verilmesi önerilir.

Adaçayı demet tütsü: Spiritüel olarak arınmak, nazardan korunmak, kötü enerjileri temizlemek için yakılır. Adaçayı tütsüsü negatif enerjiyi uzaklaştırır, sinirleri yatıştırır, sakinleştirir. Havadaki mikrobu kırmaya yardımcı olur.

Lavanta demet tütsü: Kalp çakrasını açan, pozitif enerji üreten ve sinir sistemini rahatlatan adaptojenik bir bitkidir. Sadece bir lavanta kokusu zihnin netliğini ve rahatlamayı sağlar. Lavanta tütsü demetini yakmadan da, yaşam alanınızda bulundurabilirsiniz. Lavanta tütsüsü sakinleştirici, huzurlu ve rahatlatıcı etkileri ile bilinir.

Defne demet tütsü: Yaprak yakmak yıllarca stres atmak amacıyla kullanılmıştır. Yaprakların kimyasındaki lifler yandıkları zaman zihni sakinleştiren bir duman oluşturur ve zihnin sakinleşmesini sağlarlar. Bu yüzden defneyaprağı tütsüsü yakmak kişinin kaygı endişe durumlarını azaltır. Dumanı vücudunuzdaki, özellikle eklemlerinizdeki iltihaplanmayı azaltır. Vücut için gerekli olan vitamin ve minerallerle doludur. Bu sebeple bağışıklık sisteminizi artırma kapasitesine sahiptir. Keyifli bir enerji artışı sağlar.

Sedir Ağacı demet tütsü: Sedir Ağacı tütsüsünün arındırıcı bir özelliği vardır. Bu yüzden yüzyıllardır arınma için yakılır. Eski dinler orunup arınması için kullanılırdı.

Sedir Ağacı kudret ve gücün de temsilcisidir. Bunun sebebi çok uzun yıllar yaşaması, güçlü bir gövdeye ve görkemli bir görünüşe sahip olmasıdır.

BAKIR CEZVE TÜTSÜLÜK


Bizimle İletişime Geçin